Pobierz wtyczkę Flash, by widzieć ten nagłówek

PRACOWNIA HAFCIARSKA Agoti realizuje duże zamówienia dla firm jak również indywidualne zamówienia nawet od 1szt. Proponujemy Państwu wysokiej jakości haft komputerowy wykonywany na najlepszych maszynach hafciarskich firmy BROTHER. Do produkcji haftu używamy uznanych na całym świecie niemieckich nici firmy ACKERMANN marki ISACORD słynących z wytrzymałości i odporności. Dzięki dużej różnorodności kolorów jesteśmy w stanie każde, nawet najbardziej wyszukane zlecenie. Indywidualne podejście do klienta pozwala nam pracować na najwyższym poziomie, co owocuje obustronnym zadowoleniem.

WZORNIK NICI ISACORD

TEKSTYLIA REKLAMOWE
W naszej ofercie można zakupić tekstylia reklamowe najlepszych światowych marek, liderów w produkcji odzieży reklamowej. Oferujemy konkurencyjne ceny, sprzedaż hurtową, dzięki czemu nasza oferta staje się kompleksową ofertą dedykowaną dla firmy małych, średnich jaki i dużych koncernów międzynarodowych.

KATALOG ODZIEŻY (do przygotowania oferty wystarczy podać kod produktu)

Uwaga! Plik ponad 60mb

Wykonujemy HAFT na większości tekstyliów:
- ręczniki
- koce
- czapki zimowe lub z daszkiem
- odzież (koszulki, szlafroki, bluzy itp)
- ubrania robocze (fartuchy, polary itp)

NASZYWKI:
- logo firmy
- tarcze szkolne
- emblematy
- odznaki mundurowe
- oraz każdy indywidualny projekt

 

HAFT jest to najbardziej ekskluzywna metoda nanoszenia nadruków! Jest wytrzymały i nigdy nie starci swojego blasku i wyglądu. Dlatego jest najbardziej ceniony przez najlepsze firmy, które zamawiają nadruki na odzieży reklamowej. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAPYTAŃ!

Współpracujemy z wieloma polskimi, europejskimi i światowymi producentami tekstyliów oraz gadżetów reklamowych