Pobierz wtyczkę Flash, by widzieć ten nagłówek

NADRUK CYFROWY

Wykonywany jest na specjalnie przeznaczonych do tego typu nadruków urządzeniach firmy BROTHER. Dzięki czemu jakość nadruków jest doskonała. Nadruk cyfrowy charakteryzuje się szybkością wykonania, wytrzymałością oraz żywymi kolorami niczym z domowej drukarki atramentowej. Nadruki możemy robić na większości tekstylii: koszulki, bluzy, torby oraz inne ciuchy materiałowe, które zawierają w sobie bawełnę.

Praktycznie wszystko co widzimy, możemy przenieść na koszulkę, nie potrzebujemy robić projektów jak w przypadku haftu, wystarczy prosty plik w formacie np. jpg! Głównym produktem, na który nanosi się nadruk jest t-shirt! Drukować możemy na wszystkich kolorach z wyjątkiem czarnego i jago pokrewnych barwach. Na jasnych kolorach możemy osiągnąć pełną gamę kolorystyczną.

UWAGI SPECJALNE
Zalecany skład tkaniny, na której wykonujemy wydruki to co najmniej 50% bawełny. Co prawda wykonywaliśmy bardzo udane wydruki na tkaninach ze 100% poliestru, jednak każdy inny skład, niż zalecany wymaga przeprowadzeniu wstępnym próbom. Po wykonaniu wydruku tusze utrwalamy w temperaturze 180C przez ok.30 sekund i wybrana tkanina powinna znieść to bez szwanku (takie próby nie przejdzie na pewno potocznie zwany polar).


NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNIE TŁA DO WYDRUKU W PEŁNEJ KOLORYSTYCE

obrazek

 

KOLORY TŁA MOŻLIWE DO WYKORZYSTANIA PRZY WYDRUKU GRAFIK KOLOROWYCH W DRUGIEJ KOLEJNOŚCI

obrazek

 

KOLORY TŁA REKOMENDOWANE DO DRUKÓW TYLKO CZARNYMI TUSZAMI

obrazek

 

TEKSTYLIA REKLAMOWE
W naszej ofercie można zakupić tekstylia reklamowe najlepszych światowych marek, liderów w produkcji odzieży reklamowej. Oferujemy konkurencyjne ceny, sprzedaż hurtową, dzięki czemu nasza oferta staje się kompleksową ofertą dedykowaną dla firmy małych, średnich jaki i dużych koncernów międzynarodowych.

KATALOG ODZIEŻY (do przygotowania oferty wystarczy podać kod produktu)

Uwaga! Plik ponad 60mb

PRZYKŁADOWE WYKONANE PROJEKTY:

Współpracujemy z wieloma polskimi, europejskimi i światowymi producentami tekstyliów oraz gadżetów reklamowych